Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області» від 19.03.2019 року

Переглядів: 887

ПРОТОКОЛ №2

засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області»

м. Гребінка                                                                                                                                                               19.03.2019 р.

Початок проведення засідання конкурсної комісії: о 10 годині 00 хвилин. 

Закінчення засідання конкурсної комісії: о 11 годині 00 хвилин.

Присутні: голова конкурсної комісії – Зоркін Олександр Вікторович;

члени конкурсної комісії : Кладій Тетяна Миколаївна, Князєв Олександр Володимирович, Литвиненко Людмила Миколаївна, Хірна Тамара Анатоліївна, Волошин Валерій Андрійович.

Голова конкурсної комісії запропонував порядок денний засідання конкурсної комісії.

Проведено голосування за питання порядку денного.

Результати голосування : «за» - одноголосно.

До порядку денного включено такі питання:

1. Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області» до конкурсу або відхилення їх кандидатур.

2. Про визначення дати проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня».

3. Про оприлюднення оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня».

Комісія перейшла до розгляду питань порядку денного.

1. Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області» до конкурсу або відхилення їх кандидатур.

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В., голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно до пункту 28 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи відповідно переліку. Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Зоркін О.В. зазначив, що для участі в конкурсі на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» надійшли документи від одного претендента – Кривошея Віктора Івановича. Комісія приступила до розгляду документів.

ВИСТУПИВ: Князєв О.В., член конкурсної комісії, який запропонував допустити Кривошея В.І., претендента на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» до участі в конкурсі, за відсутності Довідки МВС про відсутність судимості на яку подано запит до органів МВС і на даний час знаходиться в обробці.

Голосували: «за» - 6 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1.Визнати факт відповідності поданого пакету документів претендента на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» Кривошея В.І. нормам чинного законодавства, а саме п.28 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», при відсутності Довідки МВС про відсутність судимості на яку подано запит до органів МВС і на даний час знаходиться в обробці.

2. Допустити Кривошея В.І., претендента на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» до участі в конкурсі і зобов’язати подати Довідку МВС про відсутність судимості до 22 березня 2019 року конкурсній комісії.

2. Про визначення дати проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня».

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В., голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно до пункту 33 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» початком проведення конкурсу вважається дата на яку призначено засідання конкурсної комісії з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів. Проведення конкурсу завершується в день ухвалення конкурсною комісією рішення про затвердження його результатів. Строк проведення конкурсу становить не більш як 30 календарних днів. Тобто, 19 березня 2019 року є початком проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ». Враховуючи зазначене, голова комісії запропонував провести засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» не пізніше 18 квітня 2019 року.

ВИСТУПИВ: Князєв О.В., член комісії, який погодився з пропозицією Зоркіна О.В. та запропонував призначити засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» на 22 березня 2019 року о 10-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

Голосували: «за» - 6 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: призначити засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» 22 березня 2019 року о 10-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

3. Про оприлюднення оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська центральна районна лікарня»

ВИСТУПИЛА: Кладій Т.М., яка запропонувала відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № І094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» оприлюднити на офіційному веб- сайті Гребінківської районної ради оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» 22 березня 2019 року о 10-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

Голосували: «за» - 6, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: доручити голові конкурсної комісії Зоркіну О.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті Гребінківської районної ради оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» 22 березня 2019 року о 10-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

Голова конкурсної комісії О.В. Зоркін

Протокол підготувала       Т.М. Кладій

Члени конкурсної комісії: В.А. Волошин

                                           О.В. Князєв

                                           Л.М. Литвиненко

                                           Т.А. Хірна« повернутися до списку новин