Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

ПРОТОКОЛ №2 засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківької районної ради Полтавської області» від 11 вересня 2018

Переглядів: 999

ПРОТОКОЛ №2

засідання  конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківької районної ради Полтавської області»

м. Гребінка                                                                                                                                            11.09.2018р.

Початок проведення засідання конкурсної комісії: о 09 годині 00 хвилин.

Закінчення засідання конкурсної комісії: о 10 годині 00 хвилин.

Присутні:

голова конкурсної комісії: Зоркін Олександр Вікторович;

члени конкурсної комісії: Буйна Валентина Миколаївна,

Князєв Олександр Володимирович,

Терещенко Альона Олегівна,

Коршак Людмила Петрівна.

Відсутні: член комісії Дяченко Микола Іванович.

Голова конкурсної комісії запропонував порядок денний засідання  конкурсної комісії.

Проведено голосування  за питання порядку денного.

        Результати голосування : «за» - одноголосно.

До порядку денного включено такі питання:

  1. Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області» до конкурсу або відхилення їх кандидатур.
  2. Про визначення дати проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  3. Про оприлюднення оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

           Комісія перейшла до розгляду питань порядку денного.

  1. Про розгляд заяв претендентів і доданих до них документів щодо відповідності установленим вимогам та допуск претендентів на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області» до конкурсу або відхилення їх кандидатур.

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В., голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно до пункту 28 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи відповідно переліку. Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді. Зоркін О.В. зазначив, що   для участі в конкурсі на зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД» надійшли документи від одного претендента – Литвиненка Сергія Петровича.

Комісія приступила до розгляду документів.

ВИСТУПИЛИ: Терещенко А.О., Буйна В.М., члени конкурсної комісії, які запропонувала допустити Литвиненка С.П., претендента на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД» до участі в конкурсі, за відсутності Довідки МВС про відсутність судимості на яку подано запит до органів МВС і на даний час знаходиться в обробці.

Голосували: «за» - 5 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1.Визнати факт відповідності поданого пакету документів претендента  на зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД»  Литвиненка С.П. нормам чинного законодавства, а саме п.28 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я», при відсутності Довідки МВС про відсутність судимості на яку подано запит до органів МВС і на даний час знаходиться в обробці.

2. Допустити Литвиненка С.П., претендента на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД» до участі в конкурсі і зобов’язати подати  Довідку МВС про відсутність судимості до 26.09.2018 року конкурсній комісії.

  1. Про визначення дати проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги».

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В., голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно до пункту 33 постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» початком проведення конкурсу вважається дата на яку призначено засідання конкурсної комісії  з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів. Проведення конкурсу завершується в день ухвалення конкурсною комісією рішення про затвердження його результатів. Строк проведення конкурсу становить не більш як 30 календарних днів. Тобто,  11 вересня 2018 року є початком проведення конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД».  Враховуючи зазначене, голова комісії запропонував провести засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД» не пізніше 10 жовтня 2018 року.

ВИСТУПИВ: Князєв О.В., член комісії, який погодився з пропозицією Зоркіна О.В. та запропонував призначити  засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД»  на  26 вересня 2018 року о 9-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

Голосували: «за» - 5 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: призначити  засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД»  26 вересня 2018 року о 9-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

  1. Про оприлюднення оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсних пропозицій учасників конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

ВИСТУПИЛА: Буйна В.М., яка запропонувала відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № І094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я» оприлюднити на офіційному     веб- сайті Гребінківської районної ради оголошення про проведення  засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» 26 вересня 2018 року о 9-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

  1. Голосували: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: доручити голові конкурсної комісії Зоркіну О.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті Гребінківської районної ради  оголошення про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу  на  зайняття посади директора КНП «Гребінківський ЦПМСД»   26 вересня 2018 року о 9-00 годині у кабінеті керуючого справами районної ради.

 

Голова конкурсної комісії                  підписано                   О.В. Зоркін

Протокол підготувала                       підписано                   В.М. Буйна                      

Члени конкурсної комісії:                  підписано                   О.В. Князєв                                                                    

                                                            підписано                   А.О. Терещенко                                                                    

                                                            підписано                   Л.П. Коршак           « повернутися до списку новин