Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

Подання та протокол №3 засідання конкурсної комісії на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області»

Переглядів: 1144

                                                                                                                                       Голові Гребінківської  районної ради

                                                                                                                                                        Зінченку В.М .                           

ПОДАННЯ

 щодо призначення на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківької районної ради Полтавської області»

       Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» конкурсна комісія подає кандидатуру Кривошея Віктора Івановича для призначення на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківької районної ради Полтавської області», як такий, що успішно пройшов конкурсний відбір. Рекомендуємо укласти контракт з керівником терміном від 3 до 5 років.

      Протокол засідання конкурсної комісії №3 від 22.03.2019 р. додається.

Голова конкурсної комісії                                О.В. Зоркін

Члени конкурсної комісії:                                Т.М. Кладій            

                                                                          О.В. Князєв                                                                                     

                                                                          Л.М. Литвиненко                                                         

                                                                          Т.А. Хірна  

ПРОТОКОЛ №3

засідання  конкурсної комісії на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області»

 

м. Гребінка                                                                                                             22.03.2019р.

Початок проведення засідання конкурсної комісії: о 10 годині 00 хвилин.

Закінчення засідання конкурсної комісії: о 11 годині 00 хвилин.

Присутні:

Присутні:

голова конкурсної комісії – Зоркін Олександр Вікторович;

члени конкурсної комісії : Кладій Тетяна Миколаївна, Князєв Олександр Володимирович, Литвиненко Людмила Миколаївна, Хірна Тамара Анатоліївна. Відсутні: член комісії Волошин Валерій Андрійович.

Голова конкурсної комісії запропонував порядок денний засідання  конкурсної комісії.

Проведено голосування  за питання порядку денного.

        Результати голосування : «за» - одноголосно.

До порядку денного включено такі питання:

  1. Про заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області».
  2. Про оприлюднення результатів конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області».

Комісія перейшла до розгляду питань порядку денного.

I. Про заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ Гребінківської районної ради Полтавської області».

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В. голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи відповідно до затвердженого переліку.

До переліку обов’язкових документів включено конкурсну пропозицію претендента обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі. Конкурсна пропозиція може містити проект розвитку закладу на середньострокову перспективу(три-п”ять років).

Конкурсна пропозиція претендентів не розглядається на першому засіданні конкурсної комісії і не розголошується до початку їх заслуховування.

 Відповідно до пункту 34 Постанови конкурсна комісія заслуховує на засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсу, проводить з ним співбесіду та враховує відповідність учасника та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.

 Кладій Т.М. зазначила, що   для  участі в конкурсі на зайняття посади директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» надійшли документи від одного претендента –Кривошея Віктора Івановича. На засіданні конкурсної комісії від 19.03.2019 року прийнято рішення про допуск Кривошея В.І. до участі в конкурсі за умови надання Довідки МВС про відсутність судимості. Дана довідка долучена до матеріалів конкурсу.

Враховуючи зазначене, голова комісії запропонував заслухати конкурсну пропозицію учасника конкурсу Кривошея Віктора Івановича та повідомив, що відповідно до вимог пункту 37 Положення, забезпечення ведення відеозапису засідання конкурсної комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасника. В зв’язку з відсутністю технічних засобів здійснення відео фіксації неможливе .

Комісія приступила до заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди.

 ВИСТУПИЛИ: Зоркін О.В., Князєв О.В., Кладій Т.М., Литвиненко Л.М., Хірна Т.А., члени комісії, які запропонували визнати Кривошея В.І. переможцем конкурсу  на заняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області» та внести подання голові Гребінківської районної ради для призначення на посаду директора КНП «Гребінківська ЦРЛ» згідно чинного законодавства.

Голосували: «за» - 5 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ:     1. Визнати Кривошея Віктора Івановича переможцем конкурсу на зайняття посади Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області».

 2. Внести подання голові Гребінківської районної ради на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня».

 3.  Рекомендувати укласти контракт з керівником терміном від 3 до 5 років.

ІІ. Про оприлюднення результатів конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області».

ВИСТУПИЛА: Кладій Т.М., яка запропонувала відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № І094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я» оприлюднити на офіційному     веб- сайті Гребінківської районної ради  результати конкурсу на  зайняття посади директора КНП «Гребінківської ЦРЛ».

Голосували: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: доручити голові конкурсної комісії Зоркіну О.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті Гребінківської районної ради  результати конкурсу на  зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківська центральна районна лікарня Гребінківської районної ради Полтавської області».

Голова конкурсної комісії                                О.В. Зоркін

Протокол підготувала                                     Т.М. Кладій            

Члени конкурсної комісії:                                О.В. Князєв                                                                                    

                                                                          Л.М. Литвиненко                                                                                                     

                                                                          Т.А. Хірна    

 « повернутися до списку новин