Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

ПРОТОКОЛ №3 засідання конкурсної комісії на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківької районної ради Полтавської області» від 26 вересня 2018

Переглядів: 908

ПРОТОКОЛ №3

засідання  конкурсної комісії на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області»

м. Гребінка                                                                    26.09.2018р.

Початок проведення засідання конкурсної комісії: о 9 годині 00 хвилин.

Закінчення засідання конкурсної комісії: о 10 годині 30 хвилин.

Присутні:

Конкурсна комісія у складі (5 чол.)

голова конкурсної комісії: Зоркін Олександр Вікторович;

члени конкурсної комісії: Буйна Валентина Миколаївна,

Князєв Олександр Володимирович,

Терещенко Альона Олегівна,

Дяченко Микола Іванович.

Відсутні: член комісії Коршак Людмила Петрівна.

Голова конкурсної комісії запропонував порядок денний засідання  конкурсної комісії.

Проведено голосування  за питання порядку денного.

        Результати голосування : «за» - одноголосно.

До порядку денного включено такі питання:

  1. Про заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».
  2. Про оприлюднення результатів конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».

Комісія перейшла до розгляду питань порядку денного.

I. Про заслуховування конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади директора КНП «Гребінківський центр ПМСД Гребінківської районної ради Полтавської області».

СЛУХАЛИ: Зоркіна О.В. голову конкурсної комісії, який повідомив, що відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № 1094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» для участі в конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк документи відповідно до затвердженого переліку.

До переліку обов”язкових документів включено конкурсну пропозицію претендента обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі. Конкурсна пропозиція може містити проект розвитку закладу на середньострокову перспективу(три-п”ять років).

Конкурсна пропозиція претендентів не розглядається на першому засіданні конкурсної комісії і не розголошується до початку їх заслуховування.

 Відповідно до пункту 34 Постанови конкурсна комісія заслуховує на засіданні конкурсну пропозицію учасника конкурсу, проводить з ним співбесіду та враховує відповідність учасника та його конкурсної пропозиції встановленим вимогам.

 Терещенко А.О. зазначила, що   для  участі в конкурсі на зайняття посади директора КНП «Гребінківський Центр ПМСД» надійшли документи від одного претендента –Литвиненка Сергія Петровича. На засіданні конкурсної комісії від 11.09.2018р прийнято рішення про допуск Литвиненка С.П. до участі в конкурсі за умови надання Довідки МВС про відсутність судимості. Дана довідка сьогодні долучена до матеріалів конкурсу.

Враховуючи зазначене, голова комісії запропонував заслухати конкурсну пропозицію учасника конкурсу Литвиненка Сергія Петровича та повідомив, що відповідно до вимог пункту 37 Положення, забезпечення ведення відеозапису засідання конкурсної комісії під час заслуховування конкурсних пропозицій учасника. В звязку з відсутністю технічних засобів здійснення відео фіксації неможливе .

Комісія приступила до заслуховування конкурсної пропозиції та проведення співбесіди.

 ВИСТУПИЛИ: Зоркін О.В., Князєв О.В., Буйна В.М., Терещенко А.О., Дяченко М.І. члени комісії, які запропонували визнати Литвиненка С.П. переможцем конкурсу  на заняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області» та внести подання голові Гребінківської районної ради для призначення на посаду директора КНП «Гребінківський Центр ПМСД» згідно чинного законодавства.

Голосували: «за» - 5 , «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: 1. Визнати Литвиненка Сергія Петровича переможцем конкурсу  на  зайняття посади Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».

 2. Внести подання голові Гребінківської районної ради на посаду директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги».

 3.  Рекомендувати укласти контракт з керівником терміном від 3 до 5 років.

ІІ. Про оприлюднення результатів конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».

ВИСТУПИЛА: Буйна В.М., яка запропонувала відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 року № І094 «Про порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони  здоров’я» оприлюднити на офіційному     веб- сайті Гребінківської районної ради  результати конкурсу на  зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».

Голосували: «за» - 5, «проти» - 0, «утримались» - 0.

ВИРІШИЛИ: доручити голові конкурсної комісії Зоркіну О.В. оприлюднити на офіційному веб-сайті Гребінківської районної ради  результати конкурсу на  зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області».

Голова конкурсної комісії                                       О.В. Зоркін

Протокол підготувала                                              В.М. Буйна                                                                                                        

Члени конкурсної комісії:                                        О.В. Князєв

                                                                                 А.О. Терещенко

                                                                                 М.І. Дяченко« повернутися до списку новин