Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

До уваги депутатів Гребінківської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 491

ДО УВАГИ ДЕПУТАТІВ ГРЕБІНКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Щодо подання щорічної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за звітний 2018 рік

Звертаємо увагу, що депутати місцевих рад зобов’язані подавати декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі – декларація).

За звітний 2018 рік, така декларація повинна бути подана в термін з 01 січня до 31 березня 2019 року, шляхом заповнення форми Єдиного державного реєстру декларацій на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі – Реєстр).

Підстава: ст. ст. 3, 45 Закону України «Про запобігання корупції».

 

Важливо знати, що безпосередньому поданню декларації може перешкодити виникнення питань у зв’язку із завершенням терміну дії КЕП (кваліфікований електронний підпис) або його втратою, зміною електронної пошти, а також питань щодо вимог до відображення тої чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому просимо завчасно перевірити можливість входу до Реєстру та підготувати всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

Рекомендуємо здійснити таку перевірку до 01.02.2019.

 

Додатково повідомляємо, що 07.11.2018 набрав чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги», а Закон України «Про електронний цифровий підпис» втратив чинність. Будь ласка, враховуйте це при отриманні кваліфікованого електронного підпису.

 

Відповідно до частини 1 статті 1726 Кодексу України про адміністративні правопорушення несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.« повернутися до списку новин