Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

Тополівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право здійснювати оцінку майна комунальної власності територіальної громади Тополівської сільської ради при приватизації.

Тополівська сільська рада оголошує конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності на право здійснювати оцінку майна комунальної власності територіальної громади Тополівської сільської ради при приватизації.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

  1. Заяву на участь у конкурсі;
  2. Копії установчих документів;
  3. Копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та виконання звіту про оцінку майна, завірених суб’єктом оціночної діяльності;
  4. Письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено оцінювачем до проведення робіт з оцінки майна та виконання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;
  5. Копія сертифіката суб'єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України, завіреного суб’єктом оціночної діяльності;
  6. Інформація про суб’єкт оціночної діяльності (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штаті та додатково залучаються з ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляцію витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.

Підтверджуючі документи та конкурсні пропозиції подаються протягом 14 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: с. Тополеве, вул. Тімірязєва, 39 Гребінківський р-н, Полтавська обл., Тополівська сільська рада.

Дата проведення конкурсу 6 червня 2020 року. Контактний телефон конкурсної комісії: 097-69-68-760.

 

Інформаційне  повідомлення
про продаж на електронному аукціоні об’єкта малої приватизації – нежитлового приміщення за адресою:

вул. Тімірязєва, 3 с. Тополеве

Гребінківського району Полтавської області

 

П Е Р Е Л І К

об’єктів комунальної власності Тополівської сільської ради,

які можуть бути продані у 2020 році

 

№ з/п

Назва об’єкта

Будівельний

об’єм ( м3)

Адреса розташування об’єкта

Спосіб приватизації

1.

Нежитлове приміщення

(незавершене

будівництво

спорткомплексу)

 

18 191

вул. Тімірязєва, 3

с. Тополеве, Гребінківського району

Полтавської області

Шляхом продажу через офіційний майданчик «Прозорро. Продажі»

 « повернутися до списку оголошень