Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

До відома депутатів Гребінківської районної ради!

 

Про скликання 12-ої сесії  районної ради 7-го скликання

        Керуючись п. 6 ст. 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” :

І. Скликати 12-у сесію районної ради сьомого  скликання 19 травня 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради (м. Гребінка, пров. Олексія Припутня,1).

П. На розгляд сесії внести питання :

  1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих  повноважень за період з травня 2016 року по травень 2017 року.
  2. Про  організацію підготовки  до   літнього відпочинку та оздоровлення  дітей у  2017 році.
  3. Про внесення змін та доповнень до районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки.
  4. Про внесення змін та доповнень до районної програми розвитку фізичної культури і спорту у Гребінківському районі на 2017 рік.
  5. Про внесення змін до штатного розпису районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
  6. Про стан  зайнятості  населення  в Гребінківському  районі .
  7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення комунальної власності, кадастровий номер 5320883200:00:001:1076, площею 2,6505 га, земель під будівлями та спорудами промислових підприємств для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (код КВЦПЗ 11.02), розташованої на території Наталівської сільської ради (за межами населенних пунктів) Гребінківського району Полтавської області.
  8. Про затвердження  звіту   про  виконання   районного  бюджету   за  І квартал   2017  р.
  9. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
  10.  Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

Ш. На сесію запросити: голову райдержадміністрації, міського та сільських голів, керівників відділів, управлінь райдержадміністрації (за окремим списком), керівників підприємств, організацій, та установ району (за окремим списком), прокурора району, виконавчий апарат районної ради, засоби масової інформації.« повернутися до списку оголошень