Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

9-а сесія  від 07.12.2016 року

1. Про звіт голови районної ради Зінченка В.М. про роботу районної ради за період з листопада 2015 року по грудень 2016 року.

2. Про районну Програму економічного і соціального розвитку Гребінківського району на 2017 рік.

3. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу „Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги”.

4. Про затвердження районної програми збережності документів Національного архівного фонду на 2017 рік.

5. Про внесення змін та доповнень до районної програми соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.  

6. Про внесення змін та доповнень до  районної Комплексної програми  соціального  захисту  осіб   з   обмеженими   фізичними   можливостями ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 - 2020 роки.

7. Про районну Програму відшкодування втрат за рахунок коштів відповідних бюджетів за  пільговий проїзд приміським залізничним транспортом окремих категорій громадян Гребінківського району на 2016 рік.

8. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сім’ї, молоді, жінок та дітей в Гребінківському районі на 2016 рік.

9. Про внесення змін та доповнень до штатного рорзпису відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації.

10. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації. 

11. Про внесення змін до рішення районної ради від 28 жовтня 2016 року “Про передачу в 2017 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Гребінківського району на безкоштовний підвіз школярів та вихованців”

12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.

13. Про внесення змін до Положення про Гребінківський районний Будинок культури Гребінківської районної ради Полтавської області (нова редакція)”.

14. Про директора комунальної установи „Гребінківський районний Будинок культури Гребінківської районної ради Полтавської області”.

15. Про внесення змін  та доповнень до штатного розпису  територіального центру соціального обслуговування  (надання соціальних послуг) Полтавської області.

16. Про надання матеріальних допомог.

Протокол.