Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

6-а сесія від 05.08.2016 року

1. Про порушення клопотання щодо перейменування Ульяновської сільської ради Гребінківського району Полтавської області.
2. Про затвердження Програми приватизації нерухомого майна  комунальної власності територіальної громади району та Переліку об’єктів, що підлягають приватизації у 2016-2017 р.р.
3. Про затвердження списку присяжних до Гребінківського районного суду.
4. Про внесення змін та доповнень до районної програми реалізації державної соціальної політики, спрямованої на посилення соціального захисту найбільш вразливих верств населення на 2014-2017 роки.
5. Про внесення змін та доповнень до  районної Комплексної програми  соціального  захисту  осіб   з   обмеженими   фізичними   можливостями ветеранів війни, учасників антитерористичної операції на 2013 - 2020 роки.
6. Про внесення змін до районної програми соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.
7. Про затвердження контингенту учнів Гребінківської музичної школи на 2016-2017 навчальний рік.
8. Про районну програму розвитку та підтримки аграрного комплексу Гребінківського району за пріоритетними напрямками на період до 2020 року.
9. Про внесення змін та доповнень до районної Програми соціального захисту населення Гребінківщини ”Турбота”  на 2015-2020 роки. 
10. Про продовження терміну дії трудового контракту з керівником установи, що належить до спільної власності територіальних громад Гребінківського району.
11. Про Програму підтримки релігійних та громадських організацій Гребінківського району на 2016 рік.
12. Про районну програму сприяння управлінню Державної казначейської служби України у Гребінківському районі Полтавської області у покращенні умов обслуговування розпорядників та одержувачів бюджетних коштів на 2016 рік.
13. Про внесення змін до спільної Програми підтримки та розвитку комунального підприємства „Центр надання послуг та консультацій” Гребінківської районної ради на 2016 р.
14. Про затвердження розподілу територій обслуговування за загальноосвітніми навчальними закладами району на 2016-2017 навчальний рік.
15. Про зміну режиму роботи дошкільного навчального закладу „Дзвіночок” с. Короваї Гребінківського району.
16. Про перейменування Ульяновської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області у Почаївську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
17. Про затвердження статутів позашкільних та дошкільних навчальних закладів району в новій редакції.
18.  Про затвердження Статутів загальноосвітніх навчальних закладів району в новій редакції.
19. Про внесення змін та доповнень до районної Програми підтримки сім’ї, молоді, жінок та дітей в Гребінківському районі на 2016 рік.
20. Про надання дозволу Стукалівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради на продаж майна, яке знаходиться у спільній власності територіальних громад району.
21. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за ІІ квартал 2016 року.
22. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
23. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
24. Про внесення змін до Статуту комунального закладу „Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги Гребінківської районної ради Полтавської області”.
25. Про надання матеріальних допомог.

Протокол.