Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

5-а сесія

5-а сесія (перше засідання)  від 20.05.2016 року

 1. Про звіт голови районної державної адміністрації про виконання делегованих  повноважень за період з травня 2015 року по травень 2016 року.
 2. Про внесення змін та доповнень до районної програми соціального захисту населення Гребінківщини „Турбота” на 2015 – 2016 роки у новій редакції.
 3. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
 4. Про затвердження Положення про Гребінківський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в новій редакції.
 5. Про безоплатне надання соціальних послуг у відділеннях денного перебування та „Соціальний офіс” Гребінківського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг”.
 6. Про затвердження районної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки (в новій редакції).
 7. Про внесення змін до штатного розпису комунального закладу «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги».
 8. Про внесення змін та доповнень до районної Програми  реалізації державної соціальної політики спрямованої на посилення соціального  захисту найбільш вразливих верств населення на 2014-2017 роки.
 9. Про внесення змін та доповнень до районної програму соціального захисту громадян постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік.  
 10. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 1 квартал 2016 року.
 11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 12. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 13. Про реформування друкованого засобу масової інформації та редакції районної газети „Гребінчин край”, співзасновником яких є Гребінківська районна рада.
 14. Про затвердження граничних сум витрат на придбання легкових автомобілів, меблів, іншого обладнання та устаткування, комп'ютерів, придбання і утримання мобільних телефонів установами та організаціями, які утримуються за рахунок районного бюджету.
 15. Про зменшення розміру орендної ставки.

Протокол.

5-а сесія (друге засідання)  від 02.06.2016 року

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
 2. Про затвердження районної програми реалізації Концепсії допризовної підготовки і військово-патріотичного виховання молоді Гребінківського району на 2016-2020 роки.
 3. Про надання дозволу на списання та демонтаж приміщення сараю Березівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 4. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису дошкільного навчального закладу «Веселка» м. Гребінка.
 5. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради.
 6. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Станції юних техників м. Гребінки.
 7. Про ліквідацію Олексіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 8. Про реорганізацію Олександрівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 9. Про реорганізацію Сліпорід-Іванівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 10. Про ліквідацію Стукалівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 11. Про надання матеріальних допомог.

Протокол.