Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

4-а сесія від 25.03.2016 року

  1. Про затвердження районної програми відшкодування компенсації за перевезення окремих пільгових категорій громадян на приміських маршрутах загального користування автомобільним транспортом у Гребінківському районі на 2016 рік.
  2. Про внесення змін до спільної Програми  по покращенню медичного забезпечення населення міста та району на 2016 – 2018 роки.
  3. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
  4. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік. 
  5. Про затвердження структури комунального закладу „Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги” Гребінківської районної ради Полтавської області.
  6. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Гребінківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Гребінківської районної ради Полтавської області.
  7. Про передачу дошкільних та позашкільних навчальних закладів  з комунальної власності територіальних громад до спільної власності територіальних громад Гребінківського району. 
  8. Про внесення змін до спільної Програми підтримки та розвитку комунального підприємства  „Центр надання послуг та консультацій” Гребінківської районної ради на 2016 р.
  9. Про план роботи районної ради на 2016 рік.
  10. Про надання матеріальних допомог.

Протокол.