Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

позачергова 17-а сесія від 20.11.2017 року

 1. Про внесення змін та доповнень до районної Програми розвитку фізичної культури та спорту в Гребінківському районі на 2017 рік.
 2. Про внесення змін та доповнень до штатного розпису Почаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Гребінківської районної ради Полтавської області.
 3. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти.
 4. Про внесення змін до районної цільової Програми забезпечення виконання Гребінківською районною державною адміністрацією у 2016 - 2017 роках делегованих їй районною радою повноважень.
 5. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
 6. Про співфінансування об’єкту ”Капітальний ремонт покрівлі, вікон, сантехніки дитячого садочку за адресою вул. Магістральна, 4, м. Гребінка, Гребінківського району Полтавської області.
 7. Про внесення змін та доповнень до рішення 16-ї сесії районної ради сьомого скликання від 20.10.2017 року «Про затвердження переліку об’єктів, що фінансуються у 2017 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».
 8. Про передачу в 2018 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Гребінківського району на виконання Спільної програми підтримки та розвитку трудового архіву Гребінківського району на 2018 рік.
 9. Про передачу в 2017 році бюджетних трансфертів між місцевими бюджетами Гребінківського району на безкоштовний підвіз школярів та вихованців.
 10. Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.
 11. Протокол.