Гребінківська районна рада
Гребінківський район, Полтавська область

Графік прийому громадян депутатами Гребінківської районної ради 7-го скликання

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце проведення прийому

День проведення прийому

Час проведення прийому

1.

Азізов
Сергій Семенович

Зал засідань Гребінківської районної ради

Перша п”ятниця місяця

10.00-12.00

2.

Бондаренко
Неля Володимирівна

Кабінет завуча Гребінківської
ЗОШ І-ІІІ ступенів №4

Кожний вівторок місяця

09.00-16.00

3.

Бричка
Олександр Анатолійович

Зал засідань Гребінківської районної ради

Перша п”ятниця місяця

10.00-12.00

4.

Булатецький
Андрій Іванович

Приміщення Стукалівської сільської ради

Перший віторок місяця

09.00-11.00

5.

Вихор
Анатолій Віталійович

Приміщення Майорщинської сільської ради

Останій четвер місяця

09.00-11.00

6.

Власенко
Григорій Павлович

Приміщення Мар”янівської сільської ради

Кожний вівторок місяця

09.00-12.00

7.

Волошин
Валерій Андрійович

Кабінет заступника голови районної ради

Кожний вівторок місяця

09.00-17.00

Приміщення Сербинівської сільської ради

Кожний четвер місяця

09.00-12.00

8.

Головко
Петро Олексійович

Приміщення контори СТОВ „Прогрес”, с.Майорщина

Другий четвер місяця

14.00-17.00

9.

Думнич
Михайло Михайлович

Приміщення Григорівської сільської ради

Друга середа місяця

14.00-15.00

10.

Дяченко
Микола Іванович

Кабінет директора Кулажинської
ЗОШ І-ІІІ ступенів

Перша п”ятниця місяця

09.00-11.00

11.

Жолобецький
Олег Едуардович

Приміщення магазину „Мойдодир”, вул.Петровського, 104

Кожний четвер місяця

08.00-18.00

12.

Зінченко
Валерій Миколайович

Кабінет голови районної ради

Кожна середа місяця

09.00-17.00

13.

Ємельянов
Михайло Іванович

Приміщення Ульяновської сільської ради

Другий вівторок місяця

08.00-14.00

14.

Іванюта
Сергій Іванович

Приміщення контори СФГ”Україна”,
с.Слободо-Петрівка

Кожна середа місяця

10.00-12.00

15.

Калина
Василь Іванович

Зал засідань Гребінківської районної ради

Перша п”ятниця місяця

10.00-12.00

16.

Кононенко
Віталій Васильович

Приміщення Рудківськоїсільської ради

Перший вівторок місяця

10.00-12.00

17.

Круглян
Ігор Михайлович

Кабінет ординаторської хірургічного
відділення залізничної лікарні

Друга та четверта п”ятниця місяця

14.00-16.00

18.

Лисенко
Микола Андрійович

Кабінет директора Тарасівської
ЗОШ І-ІІІ ступенів

Другий четвер місяця

14.00-16.00

19.

Панімаш
Тетяна Григорівна

Приміщення Короваївської сільської ради

Останій вівторок місяця

09.00-11.00

20.

Роспопов
Віталій Васильович

Кабінет голови райдержадміністрації

Перший та третій вівторок місяця

10.00-12.00
14.00-17.00

П”ята субота місяця

09.00-11.00

21.

Рубан
Михайло Іванович

Приміщення Овсюківської сільської ради

Перший вівторок місяця

10.00-11.00

22.

Сироватка
Юрій Володимирович

Приміщення кафе „Фаворит”,
пров.Пирятинський, 11б

Кожна середа місяця

15.00-19.00

23.

Сотченко
Юрій Михайлович

Приміщення Березівської сільської ради

Перша середа місяця

14.00-16.00

24.

Теслімова
Ніна Іванівна

Приміщення Овсюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Кожен понеділок місяця

13.00-15.00

25.

Ткаченко
Олексій Володимирович

Зал засідань Гребінківської районної ради

Перша п”ятниця місяця

10.00-12.00

26.

Тур
Віталій Андрійович

Приміщення Олександрівської сільської ради

Друга п”ятниця місяця

09.00-16.00